سامانه جدید مدیریت کاربری که زیر ساخت سامانه های جدید شرکت فروتل است آماده شده است،  لطف نموده طبق راهنمای زیر پنل های فروش که را در 2 مرحله،  به زیر ساخت جدید وصل کنید.

مرحله اول

از آدرس مدیریت کاریران فروتلی   در سامانه حساب کاربری فروتل ثبت نام نمایید و  وارد حساب کاربری خود شوید (ثبت نام جدید بسیار ساده است و با ثبت شماره موبایل و دریافت کد پیامکی و سپس تعیین رمز انجام میشود. شماره موبایل نام کاربری شماست. یکمرتبه ثبت نام کافیست و اگر قبلاً در این بخش ثبت نام کرده اید نیاز نیست این مرحله را مجددا انجام دهید.)

مرحله دوم

برای اتصال پنلهای فروش قبلی به حساب کاربری، پس از اینکه مرحله 1 انجام شد، مطابق تصویر زیر و در بالای این صفحه در سمت راست روی دکمه « افزودن سایر پنل های فروش به این لیست » کلیک کرده و نام کاربری و رمز پنلهای قدیمی خود را وارد کنید. دقت نمایید که نیازی نیست در این صفحه فرم و مراحل ارتقاء را پر کنید.

(توجه داشته باشید که اینکار برای هر پنل قدیمی فقط یکبار انجام می شود و به لیست سامانه های فروش شما در این حساب کاربری اضافه میشود ومی توانید لیست پنلهای خود را در این صفحه مشاهده نموده و روی اسم هر پنل کلیک نمایید، بدون نیاز به رمز؛ وارد خواهید شد و به این ترتیب می توانید پنلهای دیگر خود را به این لیست اضافه کنید.)

 

در صورتیکه در انجام مرحله 2 با مشکل مواجه شدین، می توانید از این لینک به پشتیبانی فنی اطلاع دهید تا اتصال پنل فروش به حساب کاربری جدید شما را انجام دهند و بایستی شماره موبایلی که پیامک فعالسازی دریافت کردین بهمراه نام کاربری سامانه فروش را به پشتیبانی فنی اطلاع دهید.

توجه، نکته بسیار مهم !!

فقط پنلهایی که مالکیت آنها متعلق به شماست را در لیست پنلهای خود اضافه کنید تا بعداً در تسویه حسابها مشکلی ایجاد نشود.
لطفاً هر ایراد یا مشکلی در این فرایند مشاهده نمودید، بصورت تیکتی یا تلفنی به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی فروتل 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *