خرید و فروش نیازمند بستری برای انجام دارد تا در آن مشتری نیاز خود را بواسطه کالا، خدمت یا فایل عرضه شده توسط فروشنده، تامین کند.کانال  فروش سنتی که بصورت حضوری انجام میشود، ابتدایی ترین و اصلی ترین بستر و کانال فروش می باشد، فروش تلفنی، فروش پیامکی، فروش آنلاین و… سایر کانالهای فروش هستند، شبکه  اجتماعی جدیدترین بستر فروش را فراهم کرده است که بر اساس شبکه سازی و تشکیل گروه هایی که علایق نزدیک به هم دارند شکل می گیرد، در حال حاضر اینستاگرام پرطرفدارترین بستر می باشد که محتوای تصویر محور بر اساس الگوریتمهایی به مخاطبین خاص آن عرضه می گردد.

فروتل بر اساس تجربیات کسب شده در این حوزه، اولین شبکه های اقتصادی ایران را راه اندازی نموده است که دستیار و تکمیل کننده فروش از طریق اینستاگرام، تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی می باشد و قابلیتها و جذابیتهای متعدد فروش در آن وجود دارد تا فروشندگان بتوانند موفقیت بیشتر در استفاده از شبکه های اجتماعی که بیش از 60 درصد تجارت الکترونیک در آن رخ می دهد داشته باشند.

شبکه اقتصادی فروتل اپلیکیشنی تجاری است که خریدار، فروشنده و بازاریاب غالبا با هدف خرید، فروش و کسب درآمد آنرا نصب می نمایند و بستر یکپارچه تجارت الکترونیک در ایران است که تمامی کسب و کارهای فعال در حوزه تجارت الکترونیک در آن حضور خواهند داشت.

فعالیتهای اصلی شبکه اقتصادی فروتل

شبکه اقتصادی فروتل تسهیل کننده خرید و فروش آنلاین و سنتی می باشد، بستری مطمئن و تضمین شده  را ارائه می نماید که در آن خریدار و فروشنده با هویت واقعی فعالیت می نمایند.

خریدار، فروشنده و بازاریاب با حداقل زمان و هزینه می توانند نیازهای خود را تامین کنند، فروش خود را افزایش دهند و کسب درآمد نمایند.

اطلاعات بیشتر در مورد شبکه اقتصادی فروتل را می توانید در آکادمی فروتل مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *