فروتل یک سیستم واسطه خرید پستی  است که متشکل از پنج رکن اصلی بازاریابی و تبلیغات ، بسته بندی و لجستیک ، سرویس پرداخت در محل و پرداخت آنلاین ، پنل مدیریت فروش و دامین ir و سایت فروشگاهی رایگان میباشد. فروتل با طراحی پنل جامع مدیریتی برای فروشندگان و اتصال آن از یک طرف به سیستم پست (گیت وی) و از طرفی دیگر به سایت فروشگاهی فروشنده کلیه نیازها و دغدغه های فروشندگان را برطرف کرده و به راحتی هر شخصی که قصد فروش کالایی را بصورت سراسری دارد میتواند از این سیستم پرداخت آنلاین و پرداخت در محل(پرداخت پس از تحویل – COD) استفاده کرده و ارسال پستیبه همه شهرها و حتی روستاهای ایران بدون هیچگونه محدودیت مکانیرا تجربه کند.

فروش پستی و فروش لجستیکی فروتل با بهره گیری از شبکه گسترده توزیع شرکت پست توانسته پلی مستحکم میان فروشندگان و شرکت پست ایجاد و بستری امن برای توسعه تجارت مشتریان خود در پهنه گسترده کشور عزیزمان ایران فراهم آورد.
به کمک ابزارهای فروتل هر نوع اپلیکیشن موبایل یا سایت اینترنتی یا سیستم کالسنتری و وبسرویسی و یا تحت ویندوز یا هر نوع سیستم عامل دیگری می تواند به پنلهای فروتل وصل شده و از سیستم مدیریت بازاریابی و فروش فروتل بهره ببرد.
سرویس انبارداری و لجستیک فروتل
در سیستم انبارداری و فروش لجستیکی فروتل فروشنده، وارد کننده  یا تولید کننده می تواند در کسری از دقیقه در هر شهر ایران انبار و دفتر فروش ایجاد کند و کل فرایند بازاریابی محلی و فروش خود را در هر هر شهر یا منطقه دلخواه به کمک خدمات لجستیکی فروتل مدیریت نماید. سیستم لجستیک فروتل با انبارداری دقیق آمار کل فروش و محموله های لجستیکی ارسال شده به انبار را محاسبه می کندو با سیستم هوش مصنوعی و استفاده از خدمات مبتنی بر LBS فروتل نزدیکترین انبار را به موقعیت خریدار که موجودی هم داشته باشد تشخیص داده و سفارش از نزدیکترین انبار ارسال می شود. سرعت توزیع و تسویه با فروشنده در سیستم انبارداری و لجستیک فروتل بسیار بالاست به طوری که ظرف یک تا ده روز بصورت تصمین شده تسویه صورت میگیرد و در این سرویس فروتل ، هم فروشنده از کیفیت و سرعت ارسال و تسویه راضی است و هم خریدار سریعتر به محصول و سفارش مورد نظر خود دست پیدا می کند.
با استفاده از خدمات لجستیک فروتل ، فروشنده دیگر دغدغه انبارداری ، بسته بندی و ارسال ندارد و انبارهای لجستیکی مختلف کل فرایند فروش را مدیریت می کنند و فروشنده فقط به فکر تأمین کالا برای انبارها و توسعه بازاریابی و فروش خود باید باشد و در این سرویس بسیاری از دغدغه ها و مشکلات کار فروشندگی رفع می شود و فروشنده می تواند مدیریت بسیار بهتری روی کسب و کار خود داشته باشد و خیلی سریع کسب و کار و درآمد خود را ارتقاء دهد.

سیستم پستی فروتل توانسته است گسترده ترین و توسعه یافته ترین سیستم خرید و فروش پستی را مطابق با پیشرفته ترین تکنولوژی و برنامه نویسی روز دنیا در اختیار فروشندگان محترم قرار دهد.

سیسم خرید و فروش پستی فروتل

در سیستم خرید و فروش پستی فروتل خریداران با مراجعه مستقیم به وب سایت فروشنده یا از طریق جستجو در میان فروشندگان و یا از طریق معرفی محصول فروشنده از طریق بازاریابان فروتل ، میتوانند به راحتی  محصول مورد علاقه خود را پیدا کرده و آنرا خریداری نمایند. وقتی مشتری قصد خرید کالایی دارد از داخل سایت فروشنده وارد سبد خرید میشود وبعد از مرحله تکمیل سفارش، هزینه‌ی اجناسی که از طریق خرید اینترنتی خریداری شده اند به چند شیوه قابل پرداخت است: بصورت آنلاین با کارت‌های بانکی و یا پرداخت نقدی به مأمور پست در زمان تحویل کالا (پرداخت در محل یا همانCOD)

پس از مشاهده و تأیید سفارش توسط فروشنده، مأمور پست کالا را در محل فروشنده تحویل می‌گیرد ودر کمترین زمان ممکن به دست خریدار می‌رساندکه بعد  از دریافت کالا توسط مشتری هزینه آن به مامور پست پرداخت می شود. شرکت پست نیز مبلغ دریافتی را پس از کسر هزینه های پستی با شرکت فروتل تسویه می کندکه به این پروسه خرید پستی گفته میشود و تسویه با فروشنده در این زمان انجام می شود ولی فروتل سرویسهای ویژه ای هم برای فروشندگان دارد به طوری که تسویه 1 تا 10 روزه را برای فروشندگان می تواند تضمین کند که حتی اگر تسویه توسط پست انجام نگرفت فروتل از حساب شخصی خود تسویه را با فروشنده انجام می دهد و زیان مفقودی یا مشکلات تسویه پستی را می پذیرد و تسویه را برای فروشندگان ضمانت می کند.

مزیت های سیستم خرید و فروش پستی فروتل

1- مامور پست طبق قراردادی که فروشنده از طرف شرکت فروتل به اداره پست معرفی میشود برای جمع آوری محصول به محل فروشنده مراجعه میکند و نیازی نیست فروشنده خود به باجه های پستی برای ارسال کالا مراجعه کند.

2- برگشت پول محصولات فروشنده بصورت تضمینی توسط فروتل

3- تحویل سالم و به موقع کالای فروشنده به خریدار

4- نیازی نیست خریدار برای خرید کالای مورد نظر خود وقت زیادی صرف کند

5- استفاده از شبکه گسترده پیک و حمل و نقل خصوصی در کلان شهرها از جمله تهران و امکان ارسال لجستیکی داخل شهری

6- خرید و فروش کالا و محصولات در 24 ساعت شبانه روز

7-ارسال کالا از طریق سرویس لجستیک و انبارداری فروتل(در صورت درخواست فروشنده)که در آن دیگر فروشنده نیاز به بسته بندی و ارسال کالا ندارد و تمام کارها را کارمندان بخش لجستیک فروتل انجام میدهند.

8- استفاده از سیستم پیامکی یا تلفنی برای تایید نهایی محصول از طرف خریدار جهت کاهش آمار برگشتی .

9- ارائه خدمات و فروش محصولات به همه شهرها و حتی روستاهای ایران با استفاده از شبکه توزیع گسترده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بدون هیچگونه محدودیت مکانی

10- سیستم بازاریابی و تبلیغات فروتل با بیش از 80 هزار نفر بازاریاب هم به توسعه فروش فروشنده کمک می کند.
11- پنلها و پورتال قدرتمند فروتل، اغلب نیازهای مدیریت بازاریابی و فروش را برای فروشنده مرتفع می کند و آمار و محاسبات دقیق و ابزارهای بسیار قدرتمندی در خود دارد.
12- سایت فروشگاهی رایگان و هاست و دامین ir رایگان که به فروشندگان فروتل ارائه می شود و دغدغه برنامه نویسی و تهیه هاست و دامین و برنامه فروشگاهی را برای ایشان رفع می کند.
13- سیستم همکاری در فروش و بازاریابی اختصاصی رایگان به هر سایت فروشنده که بدون هزینه در اختیار فروشندگان فروتل قرار می گیرد و می توانند بازاریابهای اختصاصی خود را در سراسر کشور مدیریت نمایند.
14- و ده ها امکان و مزیت ویژه که در سرویسها و خدمات بازاریابی و فروش فروتل وجود دارد.

منبع: فروتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *