در لجستیک مرکزی تهران

با متراژ دلخواه

اجاره مناسب

بدون شک مهمترین پارامتر در بحث رهن و اجاره انبار هزینه های ثابت و جاری آنها میباشد. انبارهای فروتل، فرصتی مناسب برای کسانی است که قصد دارند با کمترین هزینه مکانی را اجاره کنند، فراهم کرده است. گروه فروتل، تلاش کرده است با مقرون به صرفه ترین قیمت ها مشتریان را در این زمینه همراهی کند.

امنیت بالا

گروه فروتل، دارای انبارهای با درجه امنیت بسیار بالا در تهران می باشد که از نمونه انبارهای خارجی به نام STORAGE الگو برداری شده است . از مزایای استفاده از انبارهای ما این است که کالاها در محیطی محرمانه، تمیز ، کاملا ایزوله از نفوذ گردخاک و باران، ضد آب و ضد زنگ بارگیری میشوند و از صدمات احتمالی ناشی از رفت و آمد و جابجایی های جانبی محافظت می شوند.

لوکیشن عالی

فروتل سعی کرده است انبار های خود را در موقعیت های کم ترافیک با دسترسی به بزرگراه ها احداث کند تا دسترسی آسانتری داشته باشد و بتوان با خیال راحت و کمترین مشکل تخلیه و بارگیری انجام گیرد.

نگهبانی 24 ساعته

انبارهای مجموعه فروتل به صورت ۲۴ ساعته تحت حفاظت و نگهبانی هستند . محوطه ی مجموعه، توسط دوربین های مدار بسته به صورت شبانه روز تحت کنترل هستند ، علاوه بر این ، سیستم هشداردهنده و دزدگیر نیز فعال بوده و نیروی انسانی به عنوان نگهبان از مجموعه حفاظت میکند .

فضای تمیز و بهداشتی

در محیط انبار های فروتل، تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می‌شود و نگهداشت بهداشت کالاهای دپو شده اهمیت زیادی دارد.

تامین کامل نیروی انسانی

تمام نیرو های انسانی مورد نیاز در انبار اعم از نیرو خدماتی، حمل بار، تخلیه و بارگیری نگهبانی و ... توسط فروتل در اختیار کسب و کارها قرار می‌گیرد و در محل انبارها مستقر می باشند. .

امکان بسته بندی و ارسال روزانه سفارشات خرد به سراسر ایران از طریق سامانه های چیتا و پست

امکان بررسی موجودی به صورت برخط و به لحظه با استفاده از پنل لجستیک فروتل

مناسب تولید کنندگان و فروشندگان سراسر ایران که به انبار دپوی محصول در پایتخت نیاز دارند.

جهت سفارش متراژ دلخواه انبار وکسب اطلاعات بیشتر دکمه مقابل را لمس کنید 

فرم ثبت نام اجاره انبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *