فروتل جعبه ابزار تجارت الکترونیک است یعنی هر آنچه برای فروشندگی آنلاین نیاز است را بصورت یکجا ارائه می کند و شما را از هر ابزار و امکان دیگری در این حوزه بی نیاز می کند.

یکی از این ابزارها، امکانات متنوع بازاریابی و تبلیغات است که در دو دسته قرار می گیرد:

فروش توسط فروشنده

  ابزارهای بازاریابی و تبلیغات در اختیار فروشندگان قرار می گیرد تا با کمک اقدام به تبلیغ و فروش محصولات خود نماید.

یکی از امکانات سایت ساز فروتل امکان ثبت نام بازاریاب اختصاصی است که می توانید بازاریاب آنلاین و سنتی و حتی شبکه بازاریابی فعلی خودتان را در این سیستم ثبت نام کنید و راحت آنرا را مدیریت کنید و هر کدام از این بازاریابها پنل اختصاصی خودشان را دارند و محصولات شما با کدها و لینکهای اختصاصی آنها در این پنل قرار گرفته و هر فروشی که از طریق لینکها و کدهای آنها ثبت شود پورسانتی که تعیین کرده اید با آنها تعلق می گیرد و حتی می توانند بصورت سنتی بازاریابی کرده و سفارشات را بصورت دستی در پنل همکاری خود ثبت کنند.

اپلیکیشن شبکه اقتصادی فروتل امکانات متعدد تبلیغاتی داشته و فروشنده می تواند صفحه تجاری ایجاد کرده و دنبال کننده جذب نمایند و شبکه سازی کنند.

فروش توسط فروتل

تبلیغات و فروش توسط فروتل که بایستی در بخش فروشندگی فروتل ثبت نام کرده و محتوای تجاری محصول خود را درج نمایید.

ده ها هزار بازاریاب فروتل آماده همکاری و فروش محصولات فروشندگان هستند که محتوای فروشندگان پس از تایید در اختیار آنها قرار گرفته و بصورت آنلاین و آفلاین اقدام به معرفی و فروش محصولات می نمایند و پس از فروش موفق پورسانت تعیین شده را دریافت می کنند.

در اپلیکیشن شبکه اقتصادی فروتل راهکارهای تبلیغاتی متعددی ارائه می شود که می تواند محصولات را به جامعه هدف شما ارائه نماید و درآمد های دو جانبه ای برای مخاطبین و فروشندگان ایجاد می نماید

توضیحات بیشتر در این باره در بخشهای مختلف آکادمی ارائه شده است و می توانید از پشتیبان اختصاصی خود در فروتل نیزمشاوره دریافت کنید تا بتوانید از تمام ظرفیت های فروتل برای افزایش فروش خود استفاده نمایید.